China vetme fazë zjarrfikësve fabrikë pompë dhe prodhuesit | Liancheng

vetme-fazë zjarrfikësve pompë

Përshkrim i shkurtër:

XBD Seria Single-fazë të vetme-thithje vertikale (horizontale) fikse-tipit zjarrfikës Pump (Unit) është projektuar për nevojat e zjarrfikësve takohen në ndërmarrjet vendore industriale dhe minerale, të ndërtimit inxhinieri dhe të lartë të rritet. Përmes testit provuan nga Cilësisë të Mbikëqyrjes së Shtetit dhe Testimi Qendra për zjarrfikës Pajisje, cilësinë e saj dhe punën e të dy të jenë në përputhje me kërkesat e standardeve kombëtare GB6245-2006, dhe performancën e saj të merr rolin udhëheqës në mesin e prodhimeve vendore të ngjashme.


Detail Product

Product Tags

skicë
XBD Seria Single-fazë të vetme-thithje vertikale (horizontale) fikse-tipit zjarrfikës Pump (Unit) është projektuar për nevojat e zjarrfikësve takohen në ndërmarrjet vendore industriale dhe minerale, të ndërtimit inxhinieri dhe të lartë të rritet. Përmes testit provuan nga Cilësisë të Mbikëqyrjes së Shtetit dhe Testimi Qendra për zjarrfikës Pajisje, cilësinë e saj dhe punën e të dy të jenë në përputhje me kërkesat e standardeve kombëtare GB6245-2006, dhe performancën e saj të merr rolin udhëheqës në mesin e prodhimeve vendore të ngjashme.

Characterstic
1.Profesionale CFD rrjedhin design software është miratuar, rritjen e efikasitetit pompë-së;
2.The pjesë ku uji rrjedh përfshirë zorrë pompë, pompë kapak dhe shtytës janë bërë nga rrëshirë lidhura myk alumini rërë, duke siguruar të qetë dhe kanali riorganizuar rrjedha dhe pamja dhe rritjen e efikasitetit pompë-së.
3. lidhje të drejtpërdrejtë midis motor dhe pompë thjeshtëson strukturën ndërmjetëm lëvizëse dhe përmirëson stabilitetin veprojnë, duke njësia pompë drejtuar stably, në mënyrë të sigurtë dhe të besueshme;
4. bosht vulë mekanike është relativisht e lehtë për të marrë të ndryshkura; rustiness e bosht drejtpërdrejt të lidhur me të lehtë mund të shkaktojë dështimin e vulë mekanike. XBD Seria Single-fazë pompa të vetme-thithje janë dhënë mëngë çelik për të shmangur rusting, zgjatjen e jetës shërbimit pompë dhe uljen e kostos running mirëmbajtjes.
5.Since pompë dhe motorike janë të vendosura në një bosht të njëjtë, struktura e ndërmjetme makinës është thjeshtuar, duke ulur koston e infrastrukturës me 20% kundrejt pompave të tjera të zakonshme.

Aplikimi
të sistemit zjarrfikësve
inxhinieri komunale

Specifikim
Q 18-720m 3 / h
H: 0.3-1.5Mpa
T 0 ℃ ~ 80 ℃
p: 16bar max

Standard
Kjo seri pompë në përputhje me standardet e ISO2858 dhe GB6245

Pas zhvillimit të njëzet vjet, grupi ka pesë parqe industriale në Shanghai, Jiangsu dhe Zhejiang etj zonat ku ekonomia ka qenë e zhvilluar në masë të madhe, duke mbuluar një sipërfaqe toke prej 550 mijë metra katrorë.

6bb44eeb


  • Previous:
  • Next: