China horizontal Split zjarrfikësve fabrikë pompë dhe prodhuesit | Liancheng

horizontal Split zjarrfikësve pompë

Përshkrim i shkurtër:

SLO (W) Seria Split Double-thithje Pump është zhvilluar në bazë të përpjekjeve të përbashkëta të shumë studiuesve shkencorë të Liancheng dhe në bazë të teknologjive të futur gjermane të avancuar. Nëpërmjet testit, të gjitha indekseve të performancës të marrë rolin udhëheqës në mesin e produkteve të huaja të ngjashme.


Detail Product

Product Tags

skicë
SLO (W) Seria Split Double-thithje Pump është zhvilluar në bazë të përpjekjeve të përbashkëta të shumë studiuesve shkencorë të Liancheng dhe në bazë të teknologjive të futur gjermane të avancuar. Nëpërmjet testit, të gjitha indekseve të performancës të marrë rolin udhëheqës në mesin e produkteve të huaja të ngjashme.

Characterstic
Kjo seri pompë është e një tipi horizontale dhe të ndarë, me të dy pompë zorrë dhe mbuluar ndarje në vijën qendrore të bosht, të dy e hyrjes së ujit dhe dalje dhe pompë zorrë hedhura integrale, një grup të vishet unazë në mes të handwheel dhe pompë zorrë, shtytës fiksuar në mënyrë aksiale mbi një unazë elastike prish planet dhe vulën mekanike montuar direkt në bosht, pa paaftë, në masë të madhe ulur punën e riparimit. Bosht është bërë prej çeliku inox ose 40Cr, struktura Paketimi nënshkrimin është vendosur me një paaftë për të parandaluar bosht nga veshur-out, kushineta janë duke mbajtur të hapur topin dhe duke rul cilindrik, dhe aksiale fiksuar mbi një unazë prish planet, nuk ka asnjë fije dhe arrë në bosht e vetme fazë pompë të dyfishtë thithje në mënyrë drejtimi lëviz e pompë mund të ndryshohet sipas dëshirës, pa nevojën për të zëvendësuar atë dhe shtytës është bërë nga bakri.

Aplikimi
spërkatës sistem
të industrisë sistemi zjarrfikësve

Specifikim
Q 18-1152m 3 / h
H: 0.3-2MPa
T: -20 ℃ ~ 80 ℃
p: 25bar max

Standard
Kjo pompë seri në përputhje me standardet e GB6245

Pas zhvillimit të njëzet vjet, grupi ka pesë parqe industriale në Shanghai, Jiangsu dhe Zhejiang etj zonat ku ekonomia ka qenë e zhvilluar në masë të madhe, duke mbuluar një sipërfaqe toke prej 550 mijë metra katrorë.

6bb44eeb


  • Previous:
  • Next:

  •